Postup zapojení do letní Endomondo výzvy: ROZHÝBEME CELOU JUDO RODINU

Postup zapojení se do soutěže zabere max. 10 minut:

  1. Stáhněte si aplikaci ENDOMONDO z google play nebo app store.
  2. Založte si profil se svým pravým jménem. (nebo jménem svého dítěte)
  3. Připojte se do výzvy ROZÝBEME CELOU JUDO RODINU. Přidejte si mě do přátel. Nejjednodušší je to přes počítač. Přihlašte se na www.endomondo.cz a v záložce friends zadejte do vyhledávače mé jméno a dejte hledat. Daniel Tatarin, černobílá fotka. Já Vám poté pošlu pozvánku do výzvy.
  4. Pak stačí v aplikaci na hlavní stránce vybrat v levém horním rohu aktivitu.
  5. Před zahájením aktivity vyčkejte na nalezení signálu gps (musí být zapnutá v mobilu). Na gps stačí být při startu. V průběhu aktivity to není nutné, ale někdy se stane, že gps vypadne, proto je spolehlivější být po celou dobu aktivity na mobilních datech (internet).
  6. Po skončení aktivity ji uvidíte ve své historii. Po klepnutí na daný trénink uvidíte opět v pravém horním rohu tři tečky, dáte editovat a zde je důležité aktivitu zahrnout do statistik.
  7. V novinkách na hlavní straně můžeš přidat ostatní účastníky (když si je přidáš do přátel) a sledovat tak vývoj soutěže. Můžeš psát komentáře k jejich výkonům, lajkovat fotky a být v obraze.
  8. Přidej se do facebookové skupiny „Rozhýbeme celou judo rodinu – letní výzva 2019“ kde budeme sdílet průběh soutěže a doplňující informace.
  9. Do aplikace se můžeš přihlásit i na počítači svým emailem a heslem na stránkách https://www.endomondo.com
  10. S chutí do toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *