Ceny a platby

Trénovací rok Juda i Mini juda je od září po polovinu června.

Platí se vždy na období čtvrt roku (září – prosinec, leden – březen, duben – červen)

Přes letní měsíce pořádáme tábory.

V daném období vždy neplatíte 1 lekci (v případě tréninku 2x týdně neplatíte 2 lekce), pro případ, že by se lekce musela neplánovaně zrušit z jakéhokoliv důvodu (nemoc trenéra, akce ve škole/ školce, neplánovaná událost,..). Cena pro čtvrt roku bude vždy přesně vypočtena a částka k proplacení Vám přijde vždy na začátku daného období do emailu.

Částka za jednu lekci bude pořád stejná, ale částka pro čtvrt roku bude pokaždé jiná – někdy se den lekce trefí do svátku nebo třeba trenér bude na plánovaném školení. Toto vždy bude zohledněno v částce na čtvrt roku. V případě potvrzené dlouhodobé nemoci nebo zranění dítěte (více než 4 týdny) bude možnost individuální domluvy na vrácení části poplatku. Mladší sourozenec u nás platí 50%. Třetí sourozenec u nás trénuje zdarma.

Jedna lekce stojí 120 Kč. 

Platební formulář dostávají rodiče po přihlášení do e-mailu.

Sourozenecká sleva:
Možnost uplatnit sourozeneckou slevu: každý další člen rodiny v JUDU (Hradec nad Moravicí) nebo MINI Judu má slevu 50%. Tzn. např. jestli máte dítě v JUDU, můžete uplatnit slevu na dítě v MINI judu.

Příspěvek zdravotní pojišťovny: některé zdravotní pojišťovny přispívají až 1000,-Kč na sportování dětí. Zjistěte si, kolik přispívá ta Vaše. Po úhradě členského poplatku Vám vystavíme potvrzení, které doložíte pojišťovně, a ta Vám vrátí peníze zpět.

Všechny platby se platí pouze převodem na účet.

číslo účtu: 115-5231850267/0100 – komerční banka

VS: rodné číslo dítěte