KDYŽ SE JEMNÁ CESTA ZMĚNÍ V TVRDOU DŘINU

Jen ten, kdo pochopí, že základem úspěchu není svalnaté tělo a namotivované myšlenky, ale umění přijmout surovou prohru a přesto vstanout a s úsměvem podat ruku rivalovi, může odejít, aby přišel příště lepší a připravěnější. Jemnou cestou se učíme respektovat slova trenéra, řídit se jeho pokyny, brát ohled na druhé, na slabší i silnější. Zlehka … Continue reading KDYŽ SE JEMNÁ CESTA ZMĚNÍ V TVRDOU DŘINU

Páskování začátečníků

Hradečtí začátečníci mají za sebou první rok judistické přípravy a úspěšně složili zkoušky na první - bíložlutý pásek! To ovšem znamená pouze to, že jejich pravá judistická cesta pravě začíná a mají toho ještě spoustu před sebou.  Judo je jemná cesta životem..

První turnaj přípravek 26.1.

V sobotu 26.1.  proběhl v opavském judistickém Doju turnaj přípravek - závodili děti, které běžně ještě nejezdí na závody. Měli tak příležitost vyzkoušet si zápasy pod dohledem kvalifikovaných rozhodčích s jasnými pravidly. Turnaj se nesl v přátelském duchu, ale i přesto se mladí judisté statečně rvali a do všech bojů šli odhodlaně. 💪🏻 Všem začátečníkům patří … Continue reading První turnaj přípravek 26.1.