O nás

Všeobecné podmínky a GDPR
Platby

Jemnou cestou, z.ú. je organizace pro rozvoj pohybu zapsána do rejstříku ústavů vedeném u krajského soudu v Ostravě dne 13. září 2017 se sídlem na adrese Palackého 651, 747 41 Hradec nad Moravicí, IČ: 064 31313.

Číslo účtu: 115-5231850267/0100 – Komerční banka

Slovo zakladatele:

Jemnou cestou chci podporovat k pohybu všechny generace. Navracet přirozenost pohybu do každodenních činností lidí. Učíme děti, že pohyb patří do života a lze jej praktikovat i v dnešní moderní, pohodlné, sedavé době. Vím, že to jde. Chci rozvíjet pohybové dovednosti dětí v již předškolním věku – aby byli sportovně, pohybově skvěle vybaveni, ať se můžou rozhodnout – kam povede jejich sportovní cesta, a nejen ta. Dostatečným množstvím pohybu v dětství budou mít děti snadnější život při nástupu do základní školy, i následně na střední a kdekoliv dále. Jsem přesvědčen o tom, že fyzická aktivita podporuje nejen fungování těla, ale i mysli.

Spolupracujeme se školkami a školami, kde děti učíme pohybovým a gymnasticko-bojovným dovednostem vycházející z technik bojového umění – juda. Neboť i my jsme v judu vyrostli a naučili se veškeré pohybové dovednosti, které dokážeme – teď v dospělosti je stále zdokonalujeme a učíme se nové pohybové dovednosti. Jsem zastáncem toho, že judo je jedním z nejlepších sportů pro nejmenší děti vůbec.

Daniel Tatarin – více o mně